Skip links

Hakkımızda

REGNUM Türkiye; Öztürk Şirketler Grubu tarafından yönetilen bir gayrimenkul geliştirme şirketidir. Şirket, hem yerel hem de yabancı müşteriler için birinci sınıf malzeme ve yetkin iş gücü kullanarak en yüksek kalite standartlarında projeler geliştirmeyi, dünya kalite standartlarıyla belgelenmiş, insan güvenliğine son derece önem veren konforlu konutlar üretmeyi amaçlamaktadır.

Regnum’un şu anda Türkiye, İngiltere ve Bulgaristan’da planlama, proje ve inşaat aşamasında olan 20’nin üzerinde gayrimenkul yatırımı bulunmaktadır. Girişimini yaptığı bütün projelerde maksimum güvenlik ve konforu ön plana çıkaran Regnum, ev sahiplerinin huzur dolu bir mekânda, kaliteli yaşam sürmelerini hedeflemektedir.

İngiltere’deki projelerimizi yürüten Regnum-UK, Londra’da prestijli projelere imza atarak uluslararası başarımızda önemli bir yere sahip olmuştur. Bunlardan Londra’nın yeni finans merkezindeki Docklands ve Londra’nın merkezinde bulunan Tower Bridge ile Shoreditch bölgelerindeki projeler tamamlanırken, Southwark’ta yer alan proje ise halen devam etmektedir.

1980’li yıllardan beri faaliyetlerini sürdüren Öztürk Holding, yatırım dünyasının duayenlerinden Fikret Öztürk tarafından kurulmuştur. Öztürk Holding, sürekli olarak en iyi uygulamaları, sosyal ve ekonomik sorumlulukları hayata geçirmek için çaba harcamakta, aynı zamanda birçok gelecek neslin yararlanabileceği gururlu bir mirası geliştirmek amacıyla birçok sosyal amaca yardımcı olmaktadır.

Öztürk Holding
Şirketleri

This website uses cookies to improve your web experience.