Skip links

Regnum Bargylia

Regnum Bargylia

İngiltere’nin en prestijli ödüllerinden Bentley Rewards Ödül Töreni'nde 'En İyi Proje' ve 'En İyi Mimari Çizim' ödüllerini alan Regnum Bargylia Evleri, Bodrum Güvercinlik’te özel bir koyda inşa edilmiştir.

Modern bir ortamda, her şeyin ince ayrıntılarıyla düşünüldüğü ve cömertçe çözümlendiği keyifli bir yaşam olanağı sunan Bargylia Evleri 195 adet konuttan oluşuyor.

Bodrum havalimanına ve Bodrum merkeze 20 dakika uzaklıkta bulunan Bargylia Evleri, konumuyla ulaşım kolaylığı sağlıyor. Kendine ait özel iskelesi ve güneşlenme teraslarıyla konforun yaşandığı Bargylia’da, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, fitness salonu, sauna, tenis kortu, kafeterya, market, çocuk oyun alanları ve golf antrenman sahası gibi birçok sosyal aktivite alanı da bulunuyor. Site içinde birinci sınıf tatil köylerinde görmeye alıştığımız her şey mevcut. Bunun yanında sitede yer alan evler, inşaat kalitesi ve içlerinde sunulan malzemelerle sadece yazlık ev olarak değil, 12 ay yaşanacak lüks konutlar hüviyetini sergiliyor. Özellikle küresel ısınmayla su sorununun yaşandığı şu günlerde, deniz suyunun arıtılarak kullanma suyuna çevrildiği bir sistemin var olması Bargylia’lılar için önemli bir kolaylık sağlıyor.

Tamamı deniz manzaralı olan ve güvenlik duvarlarıyla koruma altına alınan Bargylia Evleri’nde, 81 m2 flat, 81 m2 dubleks ve 122 m2 tripleks olmak üzere 3 ayrı daire çeşidi bulunuyor.

Regnum Bargylia evleri Ankastre ürünleri, mutfak ve banyo dolapları ile klima gibi tüm modern özelliklere sahip.

This website uses cookies to improve your web experience.