Skip links

Regnum ‘Golf Yaşamı’nı Bodrum’a taşıyor!

Birçok nitelikli projeyi hayata geçiren Regnum, merkezine golf yaşamını aldığı yepyeni bir projeyi Bodrum’a taşıyor! European Property Awards’tan iki ödülle döndüğü Escana Evleri’den sonra şimdi de 1450 dönüme yayılan 275 villalık Regnum Golf Country Bodrum ile Bodrum’daki üçüncü projesinin yapımına başlayan Regnum, yine ayrıcalıklı bir yaşam alanı yaratmanın peşinde…

Bodrum’da daha önceden hayata geçirdiği Bargylia ve Escana Evleri’nden sonra üçüncü projesinin yapımına Çamlık bölgesinde başlayan Regnum, ayrıcalıklı ve doğal bir hayatın taşıması gereken bütün değerleri Regnum Golf Country Bodrum projesinde bir araya getiriyor.

1450 dönüme yayılan Regnum Golf Country Bodrum, 360 derece çam ormanlarıyla çevrelenen bir konuma sahip. ‘Hem şehrin içinde hem de şehirden uzak’ tanımının tam karşılığı niteliğindeki konumuyla; havaalanına 25 km, Bodrum Merkez’e 17 km mesafedeki Regnum Golf Country Bodrum, buraya yerleşmek isteyenlere doğayla bütünleşik, kurtarılmış bir yaşam sunuyor.

4 etap ve 275 villadan oluşan proje, uluslararası standartlardaki 18 delikli bir golf sahasını içinde barındırmaktadır.

Projenin ayrışan başka birçok yönü daha var. 24 dönümlük bir alanda faaliyet gösterecek olan Bodrum Atlı Spor Kulübü burada yer alacak ve yılın her mevsimi hizmet verebilecek. Ayrıca; okçuluk, tenis, basketbol, yüzme, fitness, spa, atv sürüşü gibi başka birçok aktivite de Regnum Golf Country Bodrum bünyesinde bulunacak.

Sağlıklı beslenmenin de atlanmadığı projede, ayrıca 20 dönümlük bir de bostan bulunmakta. Regnum Golf Country Bodrum sakinleri, buradan organik sebze ve meyvelerini temin edebilecekleri gibi isterlerse kendi adlarına tahsis edilecek kovanlardan sadece kendilerine özel çıkarılacak ballardan da alabilecekler. Kendi zeytinliğinden elde edilen zeytinler, yüksek kalitedeki soğuk sıkım zeytinyağları, gezen tavuk yumurtası gibi başka birçok detay, Regnum Golf Country Bodrum’un misafirlerine sunduğu ayrıcalıklar arasında.

Taş ev olarak tasarımı yapılan Regnum Golf Country Bodrum villalarında yaşam; golf, doğallık ve sakinlik üzerine kurgulandı. Bodrum’un içinde olmak ama bir o kadar da Bodrum’un kalabalık yapısından kaçmak isteyen yaşamlar için kaçış noktası niteliğindeki Regnum Golf Country Bodrum, tamamlanmış örnek villa modelleriyle projeyi yakından görmek isteyen misafirlerini Çamlık bölgesine bekliyor.

This website uses cookies to improve your web experience.