Skip links

Astrumtowers

Astrumtowers

Haramidere’de 34 bin metrekare üzerine inşa edilen, 5 blok ve 1285 daireden oluşan Regnum Astrum Towers, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1(dubleks) seçenekleri ile her gelir seviyesindeki müşterilere hitap etmektedir.

Astrum Towers projesinde bulunan açık ve kapalı havuz, fitness center, sauna, restoran, çarşı, açık ve kapalı otopark, spor alanları ve çocuk oyun parkıyla sakinlerine sporu ve eğlenceyi evlerinin bir adım ötesine getirecektir.

Dünyanın önemli sorunlarından biri olan küresel ısınmayı göz önünde bulundurarak, yeşil alanların sulanmasında yağmur sularını toplayan ve tekrar hayata geçiren bir sistemin oluşacağı Astrum Towers’da sizleri daha iyi bir gelecek beklemektedir.

Bloklarından birine yerleştirilecek gözlemevindeki teleskop ile sakinlerine uzayı izleme imkanı sunan Astrum Towers bu özelliği ile “ilk ve tek proje” olma unvanına sahiptir. Uzay gözlemevinde tüketicilerin kullanımına sunulan teleskopla daha önce hiç görmediğiniz bir gökyüzü görebilir ve kurulacak gök bilim kütüphanesi ile de merak ettiğiniz bütün bilgileri bulabilirsiniz.

This website uses cookies to improve your web experience.